Banka Hesap Hareketleri Silme

Banka Hesap Hareketleri Silme
16 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Banka Hesap Hareketleri Silme hesap hareketleri silme ziraat ziraat bankası hesap hareketleri silme garanti hesap hareketleri silme hesap hareketleri silinirmi akbank hesap hareketleri silme yapı kredi hesap hareketleri silme iş bankası hesap hareketleri silme finansbank hesap hareketleri silme hakkında geniş bilgilere ve sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz konumuza hoşgeldiniz.

Banka Kredi Kartı Hesap Ekstre Silme

Maaş kartı veya bireysel banka ATM kartı olarak kullandığınız banka hesabınıza bağlı olan para kartlarınızla 6 aylık yaptığınız işlemleri internet şubesi veya mobil bankacılık şubesi aracılığı ile görebilirsiniz. Bunun dışında kullanmakta olduğunuz kredi kartınıza ait kredi kartı hesap ekstrelerinizi görüntüleyebilir ya da mail adresinize pdf olarak gönderebilirsiniz. Ekstrelerimizi görmesini istemediğimiz kişilerde bizden bu taleplerde bulunabilir. Bu durumlarda birçok kişi hesap ekstrelerinden, görülmesini istemediği alışverişleri ve diğer işlemleri silmek ister. Kredi kartı hesap ekstre silme ilgili detaylı açıklamaları aşağıdaki makalemizde paylaştık, inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Banka Hesap Hareketleri Silme

internet bankacılığı hesap hareketleri silme

Birçoğumuz banka kartı ve kredi kartı kullanarak alışveriş yapmaktayız. Dijital cağın en iyi özelliklerinden biri olan internet bankacılığı ile hesap ve kredi kartı ekstrelerimizi, hareketlerini ve yaptığımız diğer ödemeleri görebiliyoruz. Aynı zamanda banka şubesine gitmeye gerek kalmadan para transferi, fatura ödeme , vergi borcu ödeme gibi birçok işlemleri internet bankacılığı aracılığıyla cep şubesinden ya da internet bankacılık şubelerinden yapabiliyoruz. Teknolojinin insanoğluna sunduğu kolaylıklar kadar bir o kadarda dezavantajları olabiliyor. Internet bankacılığı kullanan ve hesap hareketlerini başkalarının görmesini isteyenler, Banka Hesap Hareketleri Silme işlemini arıyorlar ancak böyle bir seçenek olup olmadığından kimsenin haberi yok. Ailemizden ya da en yakınlarımızdan hatta eşimizden bile gizleme gereği duyduğumuz bazı özel alışverişlerimiz olabiliyor ve bu tür işlemlerde Banka Hesap Hareketleri Silme sistemini kullanma gereksinimi doğuyor. Peki internet şubesinden Banka Hesap Hareketleri Silme işlemini nasıl yapacağız?

Banka Hesap Hareketleri Silme konusunda bir çok kişinin kafasında soru işareti var. Başkalarının hesaplarımıza girmesi ya da hesaplarımızı inceleme talebinde bulunmasında sıkıntılı dakikalar ya da günler geçirebiliyoruz. Bize ait ve özel olan banka hesabımızı zorunlu hallerde başkalarıyla paylaşabildiğimiz anlar oluyor ve bu bizleride sıkıntıya sokuyor. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanıyorsanız ‘hesap hareketleri’ rahatlıkla görünüyor. Nereden ne alışveriş yaptınız, saat kaçta aldınız, hatta ne aldınız gibi öğrenmek mümkün olabiliyor. Bu durumlarda gizlilik politikası sorunları doğuyor.

Internet bankacılığından hesap hareketlerini nasıl silerim?

Internet bankacılığı kullanan ve başkaları tarafından hesap hareketlerinin görünmesini istemeyenlerin en çok sorduğu soru olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumda yapacağımız pek birşey yok gibi gözüksede farklı alternatifler üretebiliyoruz. Banka hesap hareketlerini internet şubesinden nasıl silebilirim ? Bunu sizin doğrudan yapma gibi bir imkânınız yok, ancak banka müdürlüğüne başvuru yaparak bunları temizletme olasılığınız olacaktır. Gerekçeli sebep olarak ‘Gizlilik nedeniyle, hesap hareketlerimin silinmesini’ talep edebilirsiniz. Ya da ikinci bir yöntem ise banka hesabınızı kapattırıp yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Bu şekilde yaparak banka hareketlerinizi sıfırlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Hesap Özetine Hareketlerine Nasıl Bakılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Hesap Özetine Hareketlerine Nasıl Bakılır

Ziraat Bankası Hesap Özetine Hareketlerine Nasıl Bakılır ziraat hesap özeti ziraat bankası hesabıma bakmak istiyorum ziraat bankası hesabımda ne kadar para...

Kapat