BONUS KARTIN GİTTİGİDİYOR KAMPANYASI !

BONUS KARTIN GİTTİGİDİYOR KAMPANYASI !
28 Mart 2018 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Gittigidiyor.com kredi kartı anlaşması dahilinde temmuz ayı içerisinde geçerli olan bonus kart ile ilgili kampanya anlaşmış yapmış bulunmaktadır. Garanti bonus kart sahipleri bonus flaş kartları ile kampanyaya katılmaları durumunda yapmış oldukları 500 tl ve daha fazla alışverişlerde 50 tl bonus kazanmak için hak sahibi oluyorlar. 1000 tl ve daha fazla alışverişlerde ise 100 tl bonus kazanma şansını yakalamaktadırlar.

Garanti bonus kart dışındaki diğer kart sahipleri ise 500 tl ve daha fazla miktardaki harcamalarda 25 tl bonus hakkı kazanırken; 1000 tl ve daha fazla alışverişlerde ise 50 tl bonus hakkına sahip oluyorlar.

Bonus kartın Gittigidiyor.com kampanyası 16 Mart tarihinde başlayacak olup 31 Temmuz tarihinde ise sona erecektir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir ?

  • Bu kampanyaya katılım için, Garanti Bonus, Easy kart ve Bonus sanal kartlara sahip iseniz alışveriş yapmadan önce ” Bonus Flaş ” uygulamasında bulunan ” Hemen Katıl ” butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Ayrıca yine harcamamızı gerçekleştirmeden önce GITTIGIDIYOR07 yazarak 3340’a mesaj atmamız gerekmektedir.
  • Denizbank bonus sahibi olan müşteriler 3280’e sms atarak, TEB bonus sahibi olan müşteriler 4616’ya sms atarak, Şekerbank bonus kart sahibi müşteriler 7353’e sms atarak, INGbank bonus karta sahip olan müşteriler 2205’e sms atarak ve Abank bonus karta sahip olan müşteriler ise 4055’e sms atarak kampanyaya katılımı gerçekleştirmiş olurlar. Göndermiş olduğumuz smsleri harcama yapacağımız kartın kayıtlı olduğu cep telefonu numarasına göndermemiz gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için göndermiş olduğumuz smsler sisteme ulaştıktan sonra yapacak olduğumuz işlerler dikkate alınacaktır.
  • PTT bonus karta sahip olan müşteriler ise kampanyaya sms ile katılım gerçekleştirmelerine gerek yoktur.
  • Flexi kart sahipleri, Bonus Flexi kart sahipleri ve Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce; kredi kartında kayıtlı olan cep telefonu numarasında EVET GITTIGIDIYOR07 yazarak ve arasında bir boşlık bırakarak kullanmış olduğu kartın son 6 hanesindeki rakamları da yazarak 3340’a sms göndererek katılım için gerekli bir koşuldur. Gönderilen sms banka sistemine düştükten sonra telefonumuza sistem tarafından bir onay mesajı gönderilecektir. Gönderilen bu onay mesajından sonra harcamış olduğumuz miktarlar kampanya dahilinde sistem tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

Kampanyaya Katıldığımı Nasıl Anlarım ?

  1. Bonus aracılığı ile Gittigidiyor.com kampanyasına sms ile katılımımızda ” Bonus kampanyasına katılım için başvurunuz alınmıştır. Detaylı bilgi için www.bonus.com.tr ” şeklinde bir onaylama sms bildirimi telefonlarımıza sistem tarafından gönderilecektir.
  2. Kampanya dahilinde sistemin belirlemiş olduğu koşullara uygun harcamalar yapılması durumunda ” Tebrikler. Gittigidiyor.com’dan yaptığınız alışverişten bonus kazandınız. Kazanmış olduğunuz bonusu 7 Ağustos ile 17 Ağustos tarihleri arasında kullanabilirsiniz. ” şeklinde de bildirim sms’i sistem tarafından gönderilmektedir.

Hangi Kredi Kartları Kampanyaya Dahildir ?

Kampanyaya dahil olan kartları şı şekilde sıralayabiliriz; Garanti Bonus Card sahibi müşteriler, Easy karta sahip olan müşteriler, Money Bonus karta sahip kişiler, Bonus sanal kart sahipleri, Flexi kart sahipleri, Denizbank bonus kartı olanlar, TEB bonus sahipleri, ING Bank bonusu olanlar, Şekerbank bonus kartı olanlar, Abank bonus karta sahip olan kişiler ve PTT bonus kartı olanlar bu kampanyadan yararlanmaktadırlar.

Hangi Kredi Kartları Kampanyaya Dahil Değildir ?

Garanti Bankası Paracard kart sahipleri, Türkiye Finans Bankası’nın Happy Card sahipleri, ( Denizbank, Şekerbank, Fibabanka, TEB, ING Bankası, American Express kartları gibi ticari amaçlı olan kartlar ) kampanyaya dahil olmayan kartlardır. Bu kartlara sahip olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu kampanyada alışverişler sonucunda kazanılan bonuslar; 7 Ağustos ile 17 Ağustos tarihleri arasında, Bonus üyeliği yapan tüm işyerlerinde harcamalar yapılarak değerlendirilebilir. Ancak 18 Ağustos günü hâla kartımızda harcamadığımız bonuslar bulunuyorsa sistem otomatik olarak kazanılmış olan bütün bonusları geri alacaktır. Kazanılan bonuslar, yapmış olduğumuz ilk alışverişimizden itibaren kartımıza tanımlanacaktır.

Alışveriş sonucunda alınmış olan saatler, takılar ve mücevherler kampanya dahilinde değildir. Ayrıca emlak, araba ve motosiklet alışverişleri de kampanyaya dahil olmayan kategorilerde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Yapma Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Vadesiz Hesap Açarken
Vadesiz Hesap Açarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Vadesiz hesap açmak isteyenler için her bankanın bu hizmeti sunduğunu belirtebiliriz. Ancak vadesiz hesap açarken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de banka seçimidir....

Kapat