Enpara Kart aidatı

Enpara Kart aidatı
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 2 kez okundu.

Enpara Kart aidatı enpara yurtdışı para çekme enpara atm para çekme limiti enpara kart başvurusu enpara eft saatleri enpara kart teslimi enpara döviz alış satış enpara swift ücreti enpara kredi başvurusu Enpara ile birçok ücretsiz işlem yapabilirsiniz. Bunlardan bazılarını sizlerden için hazırladık.

Enpara Kart aidatı

Enpara Kart aidatı var mı sorusuna sıkça rastlıyoruz. Enpara diğer banka hesapları gibi yıllık işletim ücreti ya da aidat almıyor. Aidatsız kart olarak birçok kişi tarafından bu nedenle tercih ediliyor.

Enpara atm para çekme limiti QNB Finansbank atmlerinden ay içerisinde dilediğiniz zaman herhangi gün veya saat içerisinde 15.000 TL’e kadar para çekebilirsiniz.

Enpara kart başvurusu internet sitelerinden ön başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrası 2 iş günü içerisinde enpara danışmanı verdiğiniz adrese gelerek kartınızı teslim edecektir. Teslimat sonrası birlikte kart şifresini online olarak oluşturabilirsiniz. Bu durumda kart şifresi oluşturmak için banka atmlerine gitmenize gerek kalmayacaktır ve aynı gün aktif olacaktır.

Enpara eft saatleri Enpara ile diğer bankalara hangi saatlerde eft yapabilirsiniz inceleyelim. Enpara eft ile para göndermek istiyorsanız bu işlemi haftaiçi mesai saatlerinde yani 09.00 ile 17.30 arası yapmanız gerekecektir. Elektronik fon sistemi olan EFT’nin dünya genelinde çalışma saatleri bu şekildedir.

Enpara kart teslimi Eğer encard başvurunuzu internetten form doldurarak yaptıysanız yukarıda anlattığımız gibi 2 iş gün günü içerisinde başvuru yaparken girmiş olduğunuz adresinize ENPARA DANIŞMANI gelerek, kartınızı teslim edecektir.

Enpara ENCARD nedir Finanbank bünyesinde bulunan ENPARA, Encard ile bankamatiklerden para çekebilme ve alışveriş yapabilmenizi sağlayan bir nevi para ve alışveriş kartıdır. Encardlı olduğunuzda bir banka hesabınız ve kartınız olacaktır. Encard ile internetten alışveriş yapabilir, kartınıza para yatırabilir, kredi kartı gibi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Enpara Kredi Kartı Var mı ? Ne zaman çıkacak başlıklı makalemizde güncel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Enpara Kredi Kartı Var mı ? Enpara kredi kartı Ne zaman çıkacak
Enpara Kredi Kartı Var mı ? Ne zaman çıkacak

Enpara Kredi Kartı Var mı ? Ne zaman çıkacak enpara kredi kartı ne zaman enpara kart yaş sınırı enpara nedir...

Kapat