Garanti Cebe Havale iptali

Garanti Cebe Havale iptali
20 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 10 kez okundu.

Garanti Cebe Havale iptali ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz değerli bir anlatım yaptık. Garanti Cepbank ile başkasına para gönderdiniz ancak bu işlemi iptal ettirmek istiyorsunuz ve ne yapmalısınız? sorunuza çok kısa ve öz cevap vererek hızlı bir işlemle bunu çözeceğiz.

Garanti Cebe Havale iptali

Garanti Cepbank aracılığı ile gönderdiğiniz parayı/işlemi iptal ettirmek için yapacağınız aşamalar; Garanti cepbank havale iptali nedenleri olarak hatalı, eksik ya da yanlış kişiler gönderilen para transferleri olabiliyor. Cepbank havale iptali yapabilmeniz için internet şubesi’nden CepBank menüsüne giriniz, cepbank bekleyen transferlere tıklayınız. Para transferi ile ilgili durum hakkında bilgileri göreceksiniz. Bu menüde eğer karşı taraf parayı çekmemiş ise “bekliyor” olarak yazacaktır. Beklemede gözüken ve çekilmeyen parayı bu menüden iptal edebilirsiniz. Ayrıca, Garanti bankasına kayıtlı olan cep telefonunuzdan büyük harflerle “IPTAL” yazarak, işlem sırasında size gönderilen referans numarasını da ekleyip 3333’e sms mesajı göndererek iptal edebilirsiniz. Örnek : IPTAL 43542234 -> 3333’E gönder. Fakat yukarıda bahsettiğimiz üzere karşı taraf parayı atm’den çekmiş ise iptal işlemi yapılamaz.

Cepbank otomatik havale iptali

Cepbank ile karşı tarafa gönderilen havaleler 7 gün içerisinde çekilmezse otomatik olarak iptal edilecektir. Peki, otomatik iptal edilen havale parasına ne oluyor ? 7 gün içerisinde çekilmeyen cepbank para transferi miktarı göndericinin hesabına kesintisiz olarak idea edilecektir.

Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri kullanarak Garanti Cebe Havale iptali yapamadıysanız merak etmeyin!. Alo Garanti destek uzmanları tarafından bu işlemi hızlı ve pratik olarak yapabileceğiniz 444 0 333 numarasını arayınız. Karşınıza robot sekter çıktığında, size ne yapmak istediğinizi sesli olarak söylemenizi isteyecektir. Müşteri temsilcilerine beklemeden hızlıca bağlanabilmek için “para transferi” demeniz yeterli olacak ve 30 saniye gibi kısa sürede bağalanarak işlem yapabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Cepbank Havale ile Para Gönderme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Cepbank Havale ile Para Gönderme Nasıl Yapılır
Garanti Cepbank Havale ile Para Gönderme Nasıl Yapılır

Garanti Cepbank Havale ile Para Gönderme Nasıl Yapılır Garanti Cepbank limiti Garanti Bankası Cebe Havale Nasıl Yapılır? Garanti Bankası Cebe...

Kapat