Kosgeb Sıfır Faizli Kredi 2017-2018

Kosgeb Sıfır Faizli Kredi 2017-2018
8 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 2 kez okundu.

Kosgeb Sıfır Faizli Kredi 2017-2018 sifir faiz 2017 kosgeb gov tr kosgeb kredi sonucu öğrenme sifirfaiz.kosgeb.gov.tr giriş sifirfaiz 2017 kosgeb sıfır faiz kosgeb 2017 sonuçları sifirfaiz 2017 kosgeb gov tr sıfır faiz kosgeb sonuçları Bildiğiniz üzere KOSGEB iş yeri açacaklara ve yeni yatırımcılara fırsatlar sunarak sıfır faizle kredi seçenekleri sunuyor. Kosgeb faizsiz kredi şartlarını sizler için araştırdık.

Kosgeb Sıfır Faizli Kredi 2017-2018

Türkiye’de birçok kişi yatırımcılık veya iş yeri açma düşüncesiyle en düşük faizli ya da sıfır faizli kredi başvuruları yapmaktadır. Kosgeb bu konuda yatırımcılara belli koşullarda kredi sunuyor. Özellikle ev hanımlarının evden çalışabilecek ya da farklı işler yapabilmesine yönelik teşvik kredileride sağlamıştır. Bu durumda ev hanımları piyasada güçlü ticaret rolü üstelnmeye başlamıştır. Kimi ev hanımı börekçi, takı gibi birçok farklı dalda iş kurma hayallerini KOSGEB sıfır faizli kredisi ile gerçekleştirdi. Bu kredi nasıl alınıyor, başvuru şartları ve gerekli evraklar nedir bunlara değiniyoruz.

Kosgeb Sıfır Faizli Kredi Başvuru ve Şartları

  • Kosgeb Sıfır Faizli Kredi Nasıl Alınır

Uzun zamandır iş yeri açmak ve yatırım yapmak niyetindeyseniz bunun içinde maddi güç yetersizlikleri nedeniyle yapamıyorsanız KOSGEB yanınızda. Kosgeb iş yeri açmak için birçok kişiye belli şartlar ve koşullar altında sıfır faizli kredi sunabiliyor. Sandığınız kadar kolay olmayan bu başvuru şartları sonucunda herkes yararlanamıyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi belli koşullarda ve şartlarda yapacağınız yatırımlar ve iş yeri için kredi alabiliyorsunuz. Kosgeb sıfır faizli kredi almak isteyenler için öncelikle başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Başvuru sonucunda sizden birkaç takım gerekli evrak talep edilecektir, bu evrakları eksiksiz teslimat yapmanız halinde başvurunuz başlayacaktır.

  • Başvuru sonrası değerlendirme

Kosgeb kredisi başvurusu yaptıktan sonra belli bir süre beklemeniz gerekiyor. Her yapılan başvurular kabul edilecek diye bir kadide bulunmuyor. Genellikle yatırım yapacağınız alanların birço kitleye hitap etmesi ve yararlı olması gerekiyor. Örnek vermek gerekirse, Tütüncü dükkanı açmak istiyorsanız bu konuda başvurunuz rededilecektir. Kredi başvurularının rededilmemesi için birkaç önemli sektör bulunuyor bunları aşağıda bulabilirsiniz. Başvurusu sonucu sonrası değerlendirme yaklaşık 6 ay kadar sürebilir. Bu zaman zarfında Kosgeb’in sizden istediği işlemleri yerine getirmelisiniz.

  • En hızlı onay çıkan başvurular

Yukarda bahsettiğimiz üzere Kosgeb sıfır faizli kredi vermek için yatırım yapmak istediğiniz mesleki gruba ve iş yerini dikkate alıyor. Peki hangi başvurular daha hızlı onaylanıyor ? Birçok insan hızlı başvuru onayı için Gıda ve giyim üzerine iş yeri açmak zorunda kalıyor. Farklı sektörlerde iş yeri düşünceleri oluyor ancak kredi çıkmadığı için gıda ya da giyim gibi genel tüketim işlerine yönleniyor. Bu şekilde yapılan başvurular KOSGEB tarafından hızlı onaylanabiliyor. Kosgeb kredi başvurusu yapmak isterseniz http://www.kosgeb.gov.tr/ sitesini ziyaret ederek gerekli adımları tamamlayınız.

Kosgeb yeni girişimci desteği başvuru ve uygulama kılavuzunu incelemek isterseniz –> 2017.06.05__Yeni_Girişimci_Desteği_Başvuru_ve_Uygulama_Kılavuzu adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 220 00 00 başlıklı makalemizde güncel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 444 Telefon Numarası

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 444 Telefon Numarası garanti iletişim müşteri hizmetleri garanti bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 garanti müşteri hizmetleri...

Kapat