PETROL OFİSİ’NDE MOBİL ÖDE-GEÇ’E 50 TL MAXİPUAN KAMPANYASI !

PETROL OFİSİ’NDE MOBİL ÖDE-GEÇ’E 50 TL MAXİPUAN KAMPANYASI !
8 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1 kez okundu.

Maximum kartlar ile anlaşmalı olan Petrol Ofisi’ne ait istasyonlarda 1 Haziran ile 15 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak olan tek seferde yapmış olduğunuz ve farklı günlerdeki 100 tl ve üzerindeki 4. yakıt alışverişlerinizde 30 tl değerinde Maxipuan kazanma şansını yakalıyorsunuz. Yapmış olduğunuz alışverişlerinizi Mobil öde geç ile yaparak 50 tl Maxipuan almaya hak kazanıyorsunuz.

Maximum’un Mobil öde geç kampanyasından yararlanmak için tüm müşterilerin Mobil öde geç uygulamasındaki plaka tanıtma yerine gelip sahip oldukları kendi araçlarının plakalarını doğru bir şekilde girmeleri gerekmektedir. Bu plaka kayıt işlemi yakıt almadan 1 gün önce yapılması gerekmektedir. Bu direktiiflere uyan müşteriler Mobil öde geç uygulamasından yararlanmaktadırlar.

Petrol Ofisi Öde Geç Nedir ?

Telefonumuza indirmiş olduğumuz Maximum Mobil öde geç uygulaması sayesinde öde geç ile ilgili bağlantısı olan Petrol Ofisi istasyonlarında araçlarımıza dizel veya benzin yakıt alırken aracımızdan inmeden telefonlarımız aracılığı ile yakıtlarımızı alabilmekteyiz. Bu uygulama aslında müşteriye de kolaylık sağlamaktadır.

Yakıt almak için istasyonlara gitmeden önce telefonumuza Maximum Mobil öde geç uygulamasını indirip şu adımları takip etmeliyiz;

 • Telefonumuzdaki Mobil öde geç uygulamasının aktivasyonunu yapmamız gerekmektedir.
 • Petrol Ofisi’nin Mobil öde geç kampanyasını yerine getirmek için uygulamayı indirip aktif ettikten sonra kendi aracımızın plakasını doğru bir şekilde yazmalıyız.

İstasyondan Yakıt Alırken Yapmamız Gerekenler Nelerdir ?

 • İlk başta Petrol Ofisi’ne geldikten sonra yanımıza gelen istasyon görevlisine mobil uygulama üzerinden ödememizi yapacağımızı bildirmemiz gerekmektedir.
 • İstasyon görevlisi aracımızın plakasını doğru bir şekilde girdikten sonra işleme geçer.
 • Mobil öde geç sistemine giriş yaptıktan sonra kayıtlı olan plakamız sayesinde bilgilerimizde ekranda görünmektedir ve telefonumuza bilgilendirme mesajı gelmektedir.
 • Bilgilendirme mesajından sonra açık olan öde geç uygulamasında plakamızın altında bulunan şifre bölümüne belirlemiş olduğumuz şifreyi girmemiz gerekmektedir.
 • Ödeme yapacağımız kredi kartımızdan öncelikle ön bir provizyon için 200 tl değerinde bir onay talep edilmektedir. Eğer kredi kartımızda 200 tl bakiyesini aşması durumunda telefonumuza uyarı mesajı iletilecektir.
 • Talep ettiğimiz yakıtın dolumu gerçekleştiğinde işleme ait olan provizyon bankamıza gönderilmektedir.
 • Mobil öde geç uygulaması aracılığı ile yakıt dolumunun gerçekleştiği ve tutar bilgisine ait olan fatura tarafımıza iletilir.
 • Maximum kredi kartları haricinde yakıt almak için kullanmış olduğumuz kredi kartlarının yakıt tutarları bir sonraki gün fatura halinde tarafımıza yansıtılmaktadır.
 • Bu arada hatırlatmak istediğim önemli bir nokta var o da; yakıt almak için gitmiş olduğumuz istasyonlarda mobil uygulamamız ile işlem yapmak istiyorsak aracımızın içinde telefonumuzu kullanmalıyız ve araç dışına uygulama açık bir şekilde çıkmamalıyız.

Kampanyaya Katılımda 3 Farklı Yol Nelerdir ?

1. Telefonumuza indirmiş olduğumuz Maximum Mobil uygulamasının içerisinde bulunan ” kampanyalar ” bölümündeki ” katıl ” butonuna tıklayarak Maxmum Mobil kampanyasına katılmış oluyoruz.

2. SMS aracılığı ile kampanyaya katılmak istiyorsak PO yazıp alışverişimizi yapacağımız kartımızın son 6 hanesi ile birlikte bankada bulunan kendimize ait cep telefonu numarasından; İş Bankası karta sahip olan müşteriler 4402’ye, Ziraat Bankası Maximum kart sahipleri müşterileri ise 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Gönderilmiş olan SMS’lerin ücretlendirilmesi ise tarifeden tarifeye değişiklik göstermektedir.

3. Bir diğer kampanyaya katılım yolu ise Maximum internet syfasında bulunan ” kampanyaya katılın ” butonuna tıklayarak önümüze çıkan formu doldurup katılımımızı gerçekleştirmiş oluyoruz.

Ve son olarak mutlaka unutulmaması gereken önemli bir nokta ise; 50 tl MaxiPuan kampanyası yakıt alımında Maximum Mobil öde geç aracılığı ile yapılması durumunda kazanç olarak elde edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ve Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Karti Kayip Calinti
Kredi Kartı Kayıp Çalıntı Durumunda İlk Yapılması Gerekenler?

Hayatımızın ve harcamalarımızın değişilmez bir parçası haline gelen kredi kartları, bilinçli kullanıldığı takdirde bizlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Uzmanlar, yakın...

Kapat