TEB Kredi Notu Öğrenme – TEB Findeks Risk Raporu Önemi

TEB Kredi Notu Öğrenme – TEB Findeks Risk Raporu Önemi
20 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1 kez okundu.

TEB'den TEB kredi transfer işlemleri sırasında müşterilere sunulan tüm sonuçlar Kredi Kayıt Ofisi tarafından alınır. Uzun yıllar bankacılık sektöründe kullanılmış olan kredi banknotları, şimdi Findeks sistemi dışındaki bankaların katılımı ile gerçek kişilerin yönlendirilmesine açıktır.

TEB tarafından oluşturulan Findex sayfasında, Findex Risk Raporlama Hizmeti, işlemlerle ilgilenen kişilere ilk kez sunuluyor. Risk raporunun içeriğine baktığımızda bankacılık hizmetlerinin son beş yıldaki detayları karşıttır.

Findex'in Risk Raporu için ihtiyati tedbir nedir?

TEB Kredi Bildiriminin incelenmesinde yapılacak Findex Risk Raporu bankalardan kredi veya kredi kartı almayı ilk kez nasıl yapacağınızı gösterir. FindEXs risk raporu, banka hesabınızla ilgili ayrıntıları açıkladığı için, bir bankanın size hizmet edebilecek olup olmadığını açıkça gösteren resmi bir belgedir.

Risk raporunu düzenli olarak sorgularsan, bankalarla yaşamak için bir adım atarsın. Çünkü bu rapor tüm borçlarınız, ödeme bilgileriniz ve borç ayrıntılarınız hakkında ayrıntılı sorgular sunar.

  • # Kredi raporu işlemlerinden sonra aldığınız risk raporu tüzel kişilere veya tüzel kişilere aktarıldı
  • # ]
  • # 3. Tarafa
  • ile ilgili şubelerin müşterilerinin bilgisi ve rızası olmaksızın raporları elde edebilmek için Findeks Yönetim Sisteminin bir parçası olan Bank aracılığıyla

olmak. ] TEB Kredi Derecelendirme Açıklaması

TEB aracılığıyla kredi talebinde bulunmak isteyen kişiler bankaların şubelerine gidebilir veya internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık yoluyla sahip oldukları kaç kredi numarasını öğrenebilir. Soruşturma TEB aracılığıyla yapılmış olsa da, bankacılık işlemlerinde kullanılan bu bilgiler doğrudan Findex tarafından yapılacak ve size sunulacaktır.

Bankanızdan talep edilen TEB kredisinin notuna baktığımızda, 9 Türk lirası yüzleşti. Bu ücret bankanızdan veya kredi kartınızdan internet bankacılığı ve mobil bankacılık yoluyla tahsil edilecek ve bunları şubelerden yaptığınız sorgular sırasında banka çalışanına doğrudan ödeyeceksiniz.

Kredi notu talebinden sonra reddedilecek sayısal ifade en düşük 0 ve en yüksek 1900'de bulunacaktır. İşte sıfır kredi notuna sahip olanlar tarafından belirtilmesi gereken bir durum. Herhangi bir banka tarafından daha önce hizmet verilmemişse ve bankalar arama sorguları açmasa da, kredi bildiriminiz hala tanımlanmamıştır.

Kredi kartınız TEB kredi notu işlemlerinde, kredi puanınız en az 1450 olmalıdır. Bir kredi puanınız yoksa, en az 1450 kredi notu olmalıdır. Bu değeri taşıyan biriyseniz , gelir belgenizi kullanarak kolayca bir kredi veya kredi kartı alabilirsiniz.

Cepte TEB ile gıda masraflarında% 20 indirim ve TEH Varyasyonları Ichtiak Kredisi – İstenen Belgeler ve Hesaplamalar


Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Kampanyası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Kampanyası

Kedi Danışmanı 18 Eylül 2017 Dilediğiniz konut için başvuruda bulunacağınız Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Aşağıdakiler her dilde mevcut değildir....

Kapat