Vakıfbank’tan KOBİ’lere 4 Ay Sonra Ödemeli Kredi – Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama

Vakıfbank’tan KOBİ’lere 4 Ay Sonra Ödemeli Kredi – Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama
20 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 3 kez okundu.

Türkiye'nin birçok yerinde ofisleri olan ve 2.100'den fazla çalışanın hayatına dokunan Vakıfbank, KOBİ'leri desteklemeyi sürdürüyor. Kredinizi şimdi Vakıfbank KOBİ kampanyasında almaya başlayacak ve 2018'de ödeme yapacaksınız. Bu bağlamda, KOBİ'ler ödemelerini, yılın son ayında, uygun faiz oranlarında KOBİ'ler için Vakıfbank kredileri kullanarak yapabilecek oranları. Başvuru için son tarih 29.12.2017'dir. Nakit ihtiyaçlarınızı 100.000 TL'ye kadar karşılayabildiğiniz kredi, 36 aya kadar bir katkı payı sunuyor ve 2018'de ödemeye başlar.

Vakıfbank Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri kampanyası 2018'de ödemeye başlar [19659005] Küçük ve orta ölçekli işletmeler için destek Vakıfbank'ın kredisi 36 aya bölünmüştür Katkı payı, her 3 ayda bir katkı paylarıyla eşit veya eşit oranda değişmektedir. Vakıfbank BusinessCard müşterisi 31.01.2018 tarihine kadar 100 TL TL, kredi kartı ile 5,000 TL tutarında bir ücret talep etmiştir. katkıların zamanı. ] ekstresinden ekstrakte edebilir . Para çekme, taksit alma, posta siparişi gibi tüm işlemler kampanya kapsamında kabul edilecektir. Bununla birlikte, iade edilen ürünlerin miktarı, kartın sonucuna göre yapılan satın alımlar ve nakit çekme gibi işlemler, hedef miktar için dahil edilmeyecek maliyetlerdir. Kampanyadan yararlanmak için BusinessCard numaranızın 6635'inin son 6'sına bir SMS göndermeniz gerekir.

Şimdi Al 2018 bordro kampanyasına nasıl başvurulur

Şimdi Satın Alın ödeme kampanyasından yararlanmak isteyenler 2018, KOBİ'ler çevrimiçi başvuru formunu doldurabilir. Ayrıntılı bilgi almak ve başvurmak için Vakıfbank'ın şubesine gitmeniz gerekiyor. Krediyi kullananlara hayat sigortası yaptırma zorunluluğu vardır.

Ülkenin ekonomisine katkısı nedeniyle küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri destekleyen Vakıfbank, hizmet çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Üretimimizi KOBİ'lerin Pay Al Day 2018 kampanyasıyla sürekli devam edeceğiz.Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Nasıl İptal Ettirilir? - Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Nasıl İptal Ettirilir? – Kredi Notu Öğrenme Sorgulama Hesaplama

Banka ürünlerinden biri olan bir kredi kartı kredisi tüketiciler tarafından bir sonraki faturanın bedelini ödemeyi ve nakit ihtiyacını karşılamayı tercih...

Kapat